Три громади Запорізької області отримали від волонтерів медичне обладнання та лікиСьогодні, 15 липня, в Запоріжжі кілька волонтерських організацій передали медичне обладнання та препарати трьом громадам області, які знаходяться на лінії бойових дій.

Про це повідомляє 061. 

"Це не перша наша допомога. Зазвичай, ми телефонуємо громадам, дізнаємось в чому є гостра потреба. Акцент робимо на тому, що знадобитися не колись, а те, що вкрай необхідним саме зараз - це медикаменти для лікарень та обладнання для машин швидкої допомоги. Ми сьогодні передали дефібрилятори, мішки амбу, турнікети", - говорить волонтерка Наталя Селюкова.

Волонтер з волонтерської організації «Шо ти, Дядя?» Сергій Матвієць передав турнікети та ліки. 

"Турнікети – частина моїх особистих коштів та частина коштів яки збирали в ініціативної канадійської громади міста Морден, Манітоба, Канада – це волонтерське суспільство українців і канадійців – "Help Ukraine - Morden”. Дефібрілятори і додаткові клеми для реанімації – волонтерський рух «Демократична Сокира» придбали за власний кошт. Ліки і медприладдя – надав Благодійний Фонд «Відродження Харкова», - сказав волонтер.

Керівники громад, головні лікарі місцевих лікарень кажуть, завдяки волонтерам можуть отримати ті лікарські засоби та обладнання, які не можуть купити самостійно. Говрять, що така допомога реально врятує чиїсь життя. AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW