У Нікополі школа мистецтв шиє одяг для військових – мер передав дефіцитні матеріалиУ Нікополі школа мистецтв організувала швейний цех, аби допомагати армії. Міський голова Олександр Саюк завітав до майстринь, і не з порожніми руками. Про це повідомляє пресслужба Нікопольської міської ради, передає Nikopolnews.

У пресслужбі зазначають, що заклади освіти Нікополя від початку повномасштабної війни в Україні приступили виготовлення засобів оборони й амуніції.

Педагоги та небайдужі жителі міста на волонтерських засадах почали виготовляти маскувальні сітки для передачі їх бійцям на передову.

Значний вклад вносять у наближення перемоги й комунальні заклади. Так, за сприяння керівництва міста, школою мистецтв було створено швейний цех. У ньому виготовляють білизну та одяг для наших воїнів.

"Якістю вона не поступається, а в чомусь й перевершує фабричні вироби!" – запевняють у пресслужбі.

І зазначають, що міський голова Нікополя Олександр Саюк активно підтримує волонтерський рух у місті. Під час останнього візиту він подякував майстриням за самовіддану працю та передав дефіцитні матеріали для шиття.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW