Нова послуга: у Львові працівники ЦНАПу будуть виїжджати до мешканців містаУ львівських ЦНАПах запрацює нова послуга "Мобільний адміністратор". 

Як повідомили у пресслужбі Львівської міськради, з понеділка 18 липня для мешканців Львівської громади, які за станом здоров’я не можуть відвідати ЦНАП, запрацює послуга «Мобільний адміністратор».

Скористатися нею можуть люди з інвалідністю 1-ї групи, військовослужбовці та ті, які перебувають на тривалому стаціонарному лікуванні й потребують стороннього догляду.

Щоб замовити послугу, потрібно зателефонувати до ЦНАП або заповнити електронне звернення на сайті міської ради. Адміністратор опрацює звернення і, узгодивши дату й годину візиту, приїде до мешканця. Спеціально обладнаний кейс дозволяє надати послуги у будь-якому місці – чи в помешканні, чи в іншому приміщенні, де перебуває людина.

Серед послуг, які можна замовити «на місці», є послуги соціального захисту, житлові, послуги районних адміністрацій, управління державної реєстрації, різноманітні витяги, довідки та інше. Детальний перелік послуг – у додатку нижче.

Читайте також: На Львівщині прощатимуться зі снайпером, який загинув у бою на ДонеччиніAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW