Заборона очного навчання під час війни: Зеленський відповів на петиціюВолодимир Зеленський  відповів на петицію щодо заборони очного навчання під час дії воєнного стану. Голова держави зазначив, що держполітику у сфері освіти визначає парламент і Кабмін. Зеленський звернувся до прем'єра, щоб уряд опрацював викладені у петиції пропозиції.

Про це сайті Офісу президента.

У відповіді йдеться, що державну політику у сфері освіти визначає Верховна Рада, а реалізує Кабінет міністрів, Міносвіти та інші центральні органи виконавчої влади та місцевого самоврядування. Суб’єкти освітньої діяльності можуть самостійно, незалежно та відповідально приймати рішення щодо академічних, організаційних, фінансових, кадрових та інших питань. 

Зеленський звернувся до прем’єра Дениса Шмигаля з проханням опрацювати викладені в електронній петиції пропозиції та поінформувати про результати розгляду автора звернення.

Тобто з вище викладеного, ограни місцевого самоврядування будуть самостійно вирішувати в якому форматі проводити навчання, в залежності від ситуації в регіоні.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW