Зранку рашисти обстріляли громади у Баштанському районіВночі та зранку 13 липня російські окупанти обстріляли декілька громад у Баштанському районі. 

За інформацією районних військових адміністрацій, о 04:30, 13 липня, було обстріляно село Широке. Обстріли були переважно поза межами населеного пункту. Постраждалих немає.

Також вранці, 13 липня, орієнтовно о 05:03 обстрілів зазнало смт Березнегувате. Влучання були по лікарні, житловим будинкам та поза межами населеного пункту. Інформація щодо постраждалих відсутня. Інформація щодо пошкоджень житлових будинків уточнюється.

Крім того, 12 липня, об 11:35 було завдано два ракетних удари по Баштанці. Внаслідок чого загинула жінка. Також зруйновано котельню біля будівельного магазину, де виникла пожежа, гаражі та пошкоджено вікна в багатоповерхівці.

Ворог продовжує обстріли населених пунктів Березнегуватської громади по лінії розмежування, через що виникло загоряння поля з пшеницею.

Також під обстрілами опинилися території поблизу смт Березнегувате, с. Кавказ, с. Семенівка та с. Висунськ.

У Миколаївському районі, внаслідок обстрілів с. Лимани Галицинівської громади відбулося займання на місцевому цвинтарі.

Атаки рашистів зазнало й Шевченківська громада: внаслідок яких в с. Зоря пошкоджено житлові будинки, в с. Шевченкове загорілися поля з зерновими.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW