Алея магнолій біля Палацу урочистих подій у Чернігові: всі дерева прижилисяМагнолії, які минулого року були висаджені вздовж тротуарів біля Палацу урочистих подій, прижилися, повідомляє пресслужба Чернігівської міської ради.

Нагадаємо, 51 дерево магнолії «Кобус» мер Чернігова Владислав Атрошенко придбав за власні кошти.

Алея магнолій біля Палацу урочистих подій у Чернігові: всі дерева прижилися (СВІЖІ ФОТО), фото-1

За словами працівників КП «Зеленбуд», усі висаджені дерева прижилися, оскільки за ними ретельно доглядали — удобрювали, обробляли спеціальними розчинами від комах тощо. У спекотну літню погоду кореневу систему щодня зволожують шляхом автоматичного крапельного поливу, який підведений до кожного дерева.

Алея магнолій біля Палацу урочистих подій у Чернігові: всі дерева прижилися (СВІЖІ ФОТО), фото-2

На сьогодні нарощування кореневої системи цих магнолії ще в процесі. Після того як вона остаточно сформується, то і листя набуде потрібного розміру.

Цвітіння магнолій, зазвичай, відбувається з квітня по травень. Квіти мають легкий приємний аромат та досягають 12 сантиметрів у діаметрі. Такі дерева, за умови належного догляду, можуть виростати до 6-8 метрів.

Алея магнолій біля Палацу урочистих подій у Чернігові: всі дерева прижилися (СВІЖІ ФОТО), фото-3

*  *  *

Приєднуйтесь у Viber та Telegram до спільноти "Чернігівський Фонтан", де тільки найактульніші новини та історії нашого міста.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW