Службова собака допомогла розшукати діток на ЗакарпаттіУ селі Горбок, що на Мукачівщині, вийшовши з табору відпочинку, двоє діток загубилися. Поліцейські швидко розшукали хлопчиків. На “слід” маленьких втікачів співробітників поліції вивела вівчарка Келлі. Наразі їх життю та здоров’ю нічого не загрожує

Службова собака допомогла розшукати діток на Закарпатті, фото-1

Сьогодні, 11 липня, близько 7 години ранку, до поліцейських звернулися педагоги з літнього дитячого табору. Заявники просили допомоги в пошуках двох хлопчиків віком 11 та 12 років. Дітки, нещодавно переселені на Закарпаття з іншої області, слабо орієнтувалися на місцевості. Тому, таємно вийшовши за межі табору, вони втратили орієнтири і не могли знайти дорогу до табору.

Службова собака допомогла розшукати діток на Закарпатті, фото-2

На пошуки хлопчиків був орієнтований особовий склад відділу поліції, а також поліцейські офіцери громади та кінологи. Поспілкувавшись із місцевими мешканцями, співробітники поліції встановили, де саме жителі села Горбок востаннє бачили дітей. Саме та локація і стала відправним пунктом для вівчарки Келлі з кінологічного центру поліції Закарпаття.

Чотирилапа помічниця швидко взяла слід — і вже за лічені хвилини привела поліцейських до дітей.

Наразі 11-ти та 12-річний хлопчики, живі та неушкоджені, перебувають у безпеці.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW