Два райони Дніпропетровщини сьогодні потрапили під ворожий вогонь: ситуація в регіоні станом на вечірЗавершується сто тридцять шоста доба героїчного протистояння Української нації російському воєнному вторгненню. ​​Ситуація на Дніпропетровщині станом на вечір. 

Про це повідомляє редакція 056. 

Голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук повідомив, що два райони Дніпропетровщини сьогодні потрапили під ворожий вогонь.

Криворізький район. Вдень російські окупаційні війська зі ствольної артилерії обстріляли прикордонні території Зеленодольської та Апостолівської громад на лінії розмежування з Херсонщиною. Без постраждалих, без руйнувань.

Синельниківський район. Ворог вдарив по Великомихайлівській громаді, місцеві мешканці не постраждали. Внаслідок обстрілу на подвір’ї житлового будинку сталася пожежа – зайнявся сінник та трактор. «Демілітаризація» цивільної сільськогосподарської техніки від окупантів в дії. 

Щодо інших районів області – протягом дня було тихо. Наразі всюди ситуація контрольована.

Микола Лукашук зауважив, що закінчується ще один тиждень протистояння України повномасштабній російській агресії. Наші захисники мужньо тримають оборону, даючи ворогу відсіч.

"Вдячний кожному українському воїну, який віддано захищає державу і виборює Перемогу. Віримо в ЗСУ і в нашого Президента. Разом – сильні", - підсумував Микола Лукашук.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW