Агент ФСБ видавав країні-агресорці позиції артилеристів із ВінниціСлужба безпеки змогла зупинити загрозу для міста Вінниці. Співробітниками було спіймано чоловіка 47 років, який хотів допомогти окупантам направити ракети по місту.

Зрадник не лише повідомляв про переміщення ЗСУ, а й збирав дані щодо розміщення військових об'єктів у причорноморських районах. За допомогою цієї інформації чоловік хотів допомогти противнику здійснити величезну кількість ракетних ударів по багатьох містах України.

Зловмисник до цього моменту вже встиг передати деяку інформацію для рф, що спричинило ракетні обстріли по Миколаєву, які довелося пережити мешканцям міста 26-30 червня.

Чоловік і раніше підтримував напад рф на Україну, чим користувалися співробітники ФСБ рф, і залучили його до незаконної діяльності.

Крім перерахованого вище, злочинець вивчав обстановку в регіоні, що стосується соціально-політичних моментів, і також намагався використовувати це проти мирних жителів, передаючи всю інформацію ворогові.

Все, що йому вдалося зібрати, чоловік передавав до рф через "зв'язкового" - мирного жителя, раніше завербованого ФСБ. Наразі він знаходиться на території Донецька.

За допомогою каналу в Телеграмі, створеного анонімно, злочинці здійснювали обмін даними.

Співробітники правоохоронних органів скоїли обшук затриманого, після чого знайшли безліч доказів злочину. Це велика кількість російської символіки, боєприпаси, вогнепальна зброя, а також мобільні телефони, які також мали докази незаконних дій.

Наразі зловмисника затримали та повідомили про підозру у зраді батьківщини, через поширення даних про переміщення та розміщення ЗСУ.

Також ворожі війська мали намір залучити мешканця Одеси до подібної діяльності, щоб здійснити обстріл на території міста.

Продовжується розслідування та пошук усіх причетних до цього злочину.

Джерело: На ПарижіAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW