Зведена інформація про життєдіяльність громади станом на 8.00 8 липняМинула доба у громаді пройшла відносно спокійно. Фактів щодо постраждалих та руйнувань внаслідок обстрілів на території громади не зафіксовано, але о 19.30 було чутно потужний вибух, який стався внаслідок влучення ракети у поле біля села сусідньої громади. Про це повідомляє прес-служба Покровської міської ради. Оперативний штаб діє 24/7. Керівництво знаходиться на своїх робочих місцях.
  • Аварійні ситуації за минулу добу: о 19.36 знеструмлена Карлівська фільтрувальна станція, 21.00 припинено водопостачання. Аварійна ситуація усунута о 01.00. Водопостачання до Покровської ОТГ відновлено о 04.20. За вечірнім графіком о 18.00, у зв’язку зі слабким тиском своєчасно не запускалися ПНС «Заводська», «Севєрна».
  • З ранкового зведення від диспетчера ДСНС отримана така інформація: відбулися 2 пожежі: займання міського звалища - локалізована о 21.25, та у приватному секторі Покровська – займання літньої кухні, без постраждалих. Заявок на відпрацювання ВНП не було.
  • Комендантська година та режим світломаскування діють з 22.00 до 04.00.


AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW