"Є ж адекватніші місця для цього": голова Львівської ОВА прокоментував роздачу повісток чоловікам біля церков після недільних богослужіньГолова Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький прокоментував рішення працівників військкоматів роздавати повістки у різних громадських місцях, зокрема біля церков.

Він засумнівався у правильності такої практики, про що розповів під час прямого ефірус ZAXID.NET.

«Я вважаю, що коли людина йде до церкви, вона іде перш за все до Бога. Тому для цього, я думаю, є і інші місця, де можна роздавати повістки. Але що стосується торгових центрів, місць відпочинку, блокпостів, це, я думаю, адекватні місця, де людина може отримати повістку для того, щоб вона могла піти воювати або стати на облік», – зазначив Максим Козицький.

Також він пояснив, що отримання повістки та візит з нею до центру комплектації і соціальної підтримки ще не означає участь у воєнних діях.

«З однієї сторони ми хочемо, щоб мобілізація проходила і ми мали можливість давати відсіч ворогу. Для цього ми маємо мобілізовувати населення. Звичайно, це складна робота. Люди, які отримують повістку, не завжди відразу йдуть на фронт. Це питання обліку людей, які мають можливість захищати власну державу», – наголосив очільник області.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW