На «АрселорМіттал Кривий Ріг» заявили про відсутність можливості платити зарплати в повному обсязіНа «АрселорМіттал Кривий Ріг» заявили про відсутність можливості платити своїм співробітникам зарплати в повному обсязі, через що на підприємстві переглянуть графік роботи для працівників. Вже з липня переважна частина колективу, включно з топменеджментом та працівниками-іноземцями, працюватиме на 2/3 навантаження. 

Про це йдеться у зверненні генерального директора компанії Мауро Лонгобардо, опублікованому у Facebook.

Таке рішення у компанії пояснили проблемами з експортом продукції, доставкою сировини на підприємство та значним зростанням тарифів "Укрзалізниці". Виникнення цих проблем пов'язане з війною.

"Воєнні місяці стали справжнім випробуванням для всіх нас. 1990 наших колег воюють у лавах ЗСУ. Сирени повітряної тривоги раз-у-раз змушують нас іти до сховищ. Бої точаться в 70 кілометрах від нас. Попри всі ці труднощі, весь цей час і гірничий департамент, і металургійне виробництво, і коксохім, і всі допоміжні підрозділи виконували свою роботу і рятували підприємство. Проте, як би самовіддано і наполегливо не працював кожен і кожна з нас, не всі труднощі вдається подолати одразу", - зазначив керівник компанії.

"Як ви вже знаєте, через блокування агресором чорноморських портів, у нас виникли величезні труднощі з експортом нашої продукції. Ми повністю перебудували нашу логістику, зараз співпрацюємо з Укрзалізницею і намагаємось експортувати як залізорудний концентрат, так і чавун, щоб забезпечити наш комбінат доходом, а державний бюджет – податками. Витрати на те, щоб доставити сировину до нашого підприємства, а продукцію до замовників, виросли у 5 разів. 

Останнім часом Укрзалізниця та залізничні компанії Європи не справляються з величезним обсягом залізничних вантажоперевезень з України: не вистачає потужностей. Обсяги нашого експорту вимушено зменшуються, продукція залишається на складах в Україні. 

Крім того, уряд прийняв рішення на 70% підвищити тарифи Укрзалізниці. Це робить і без того високі витрати на перевезення непосильними для нас. Питання про виживання нашого підприємства ще ніколи не стояло так гостро. Ми змушені радикально урізати наші витрати на всіх напрямках", - додав  Мауро Лонгобардо.

Він переконує, що для керівництва компанії пріоритетом №1 залишається збереження колективу. 

"Тому зараз, коли у нас більше немає можливості платити зарплати в повному обсязі, ми вимушені переглянути графік роботи для працівників – як виробничників, так і адміністративного персоналу. Вже з липня переважна частина колективу, включно з топменеджментом та працівниками-іноземцями, працюватиме на 2/3 навантаження", - йдеться у повідомленні гендиректора АМКР.

Зазначається, що деталі працівникам сповістить безпосередній керівник.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW