У новому навчальному році до шкіл на Полтавщині підуть понад 5300 дітей-переселенців, більшість із них – із Харківщини7-го липня відбулася чергова відеоконференція начальника Полтавської ОВА Дмитра Луніна. Він відповів на запитання редакторів та журналістів обласних ЗМІ. Зокрема розповів про стан сховищ у школах на Полтавщині.

-Практично всі укриття потребують ремонту. У багатьох громадах зараз йдуть видатки саме на ремонти укриттів. Близько 20 мільйонів ми виділимо на наші заклади освіти, щоб привести укриття до нормального процесу перебування дітей. По області – 539 шкіл, роботи дуже багато. Але ще є майже два місяці, - зазначив Дмитро Лунін.

За інформацією голови Полтавської ОВА у 125 школах області проживали переселенці, зараз продовжують жити у 64-ох. Людей переселяють у інші приміщення, які зараз не використовуються, у будівлі малокомплектних шкіл тощо.

Із 1-го вересня до шкіл на Полтавщині записалися понад 5300 дітей-переселенців. З них – більше 300 «першачків». Більшість із дітей подали заяви до шкіл у міських громадах: у Полтаві – близько 1000 дітей, у Кременчуці – близько 600, у Миргороді – близько 300. Із загальної кількості близько 75 відсотків дітей – із Харківської області, близько 20 – із Донецької та Луганської, близько 3 відсотків – із Сумської.

-Ми готові приймати і більшу кількість дітей. Але слід розуміти, що всі вони говорять, що чекають на можливість у повернення до своїх домівок у новому навчальному році, - додав Дмитро Лунін.

Нагадаємо, українці прохають Володимира Зеленського заборонити очне навчання до закінчення військового стану.

Щоб оперативно стежити  за перевіреними новинами підписуйтеся на наш Telegram.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW