У Чернігові ремонтують третю міські лікарню, що постраждала від ракетних та бомбових ударівУ Чернігові триває ремонт міської лікарні №3, яка постраждала від ракетних та бомбових ударів під час повномасштабного вторгнення російських військ. Зокрема, було пошкоджено більше 100 вікон, двері, один зі снарядів зруйнував приміщення рентген-діагностичного відділення.

Про це повідомляє пресслужба Чернігівської ОДА.

«Коли це все трапилось 3 березня — були морози. Лікарня працювала, і ми підручними засобами закривали вікна, щоб не виходило тепло. Невдовзі прийдуть холоди, і треба зараз максимально швидко готуватись», — повідомив генеральний директор ЧМР №3 Віктор Янголь.

Нині тут проводять роботи з відновлення корпусу лікарні – демонтаж пошкоджених дерев’яних віконних блоків із подальшою заміною на металопластикові. У подальшому робітники будуть упорядковувати виконані укоси.

Загальна кошторисна вартість робіт — близько 2 мільйонів гривень. Завершення ремонту планується на кінець липня.

Нагадаємо, що для першочергової відбудови критичної інфраструктури в області уряд виділив з резервного фонду 250 мільйонів гривень.

*  *  *

Приєднуйтесь у Viber та Telegram до спільноти "Чернігівський Фонтан", де тільки найактульніші новини та історії нашого міста.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW