У Києві заарештували будівлю банку, яким володіє росіянинСБУ ініціювала арешт майна компанії і банку, які належать громадянину росії. 

Про це повідомляє 044 з посиланням на СБУ. 

Накладено арешт на корпоративні права, нерухоме і рухоме майно, а також корпоративні права компанії, яка займається дистрибуцією алкоголя і банк. Кінцевим бенефіціаром яких є громадянин росії. 

“Частина прибутку цих підприємств йшла на підготовку та ведення війни проти України, а також на фінансування заходів рф, спрямованих на ослаблення нашої держави”, - зазначили у СБУ. 

Вартість арештованого майна складає близько 1,2 мільярдів гривень. 

У компанії-дистриб'ютора арештували корпоративні права у вигляді 100% статутного капіталу у розмірі майже 125 млн грн, дев'ять автівок вартістю 3 млн грн, алкоголь на 24,5 млн грн, а також п'ять банківських рахунків. У банка арештували 100 % акцій загальною вартістю понад 1 млрд грн, будівлю в центрі Києва орієнтовною вартістю майже 850 млн грн і п'ять автівок вартістю 1,5 млн грн.

СБУ веде розслідування проваджень за ч.1 ст.113 (диверсія) і ч.1 ст.437 (планування, підготовка, розв'язування та ведення агресивної війни) ККУ. 

Раніше 044 повідомляв, що у Києві затримали помічника народного депутата, якого підозрюють у співпраці з ФСБ. AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW