На сесії Одеської міської ради дистанційно присутні "скандальні" депутати від ОПЗЖ та партії ШаріяНа сесії Одеської міської ради, яка розпочалася сьогодні, 29 червня, присутні депутати заборонених судом партій "ОПЗЖ" та "Шарія" Богдан Гіганов та Ілля Фрейман. Вони приєдналися до засідання дистанційно, що також викликало обурення їх колег, які присутні в сесійній залі.

Про це повідомляє кореспондент 048.ua.

Першим запротестував депутат Петро Обухов, пригадавши скандали, з якими пов'язані Гіганов та Фрейман. 

Так, незадовго до початку повномаштабної війни, перед сесією депутат партії Шарія Ілля Фрейман демонстративно забрав та відставив у сторону українські прапорці, які роздали на стіл кожному депутату. Крім того, він назвав сесію, присвячену питанню тероборони, "піар-кампанією Зеленського".

Обухов також пригадав усім присутнім, як після повномаштабного вторгнення Росії в Україну депутат ОПЗЖ Богдан Гіганов закликав Зеленського "умерить гордыню и просить Путина остановить войну, если надо - на коленях".

Інші депутати висловилися з приводу незаконності проведення сесії у форматі "офлайн+онлайн". 

Депутат Жанна Мандриченко запропонувала здати мандат тим депутатам, хто боїться бути присутнім безпосередньо у сесійній залі. 

Мер та голова юридичного департаменту відповіли, що проведення сесії у такому форматі цілком законно. 

"В країні іде війна. І кожен день ситуація може змінитися. І ті, хто сьогодні геройськи заявляють, що вони присутні в сесійній залі, завтра в ній можуть не опинитися. Я пропоную проявити єдність", - Труханов.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW