Президентка Молдови та Зеленський зробили заяви щодо Придністров'яПід час спільного виступу очільниця сусідньої країни згадала про ситуацію у невизнаному Придністров'ї. Володимир Зеленський також висловився щодо можливого нападу з боку проросійського регіону. 

Про це йшлося під час спільної пресконференції передає "Європейська правда".

"Ми пильно відстежуємо всі події в Придністров'ї та не бачимо жодних загроз. Ми робимо все, що можемо, щоб не дати змоги цьому сепаратистському регіону становити загрозу Україні та Молдові. Україна та Молдова мають підтримувати регулярний діалог із питань безпеки, які впливають на наші держави. Ми погодилися працювати разом, щоб підтримувати стабільність та уникнути провокацій, які мають на меті дестабілізувати обстановку", - сказала Санду.

Вона наголосила, що якщо з'явиться щось, що викликатиме занепокоєння, Молдова вживатиме заходів та інформуватиме партнерів.

Президент Володимир Зеленський, в свою чергу, відповідаючи на запитання журналістів, зробив більш рішучу заяву про можливе вторгнення з невизнаної молдовської території.

«Якщо буде – я вважаю, що це глобальна помилка. Ті чи інші сигнали ми отримуємо, вони неприємні. Але ці люди, які перебувають у Придністров’ї, мають знати: для нас це буде не удар, а ляпас. А ми точно відповімо ударом», – сказав Володимир Зеленський.

Нагадаємо, раніше українська розвідка повідомляла, що керівництво ПМР отримало наказ відновлювати аеродром у Тирасполі. Проте виявилося, що обладнання для обслуговування летовища розікрали. 

Джерело: Вінницький бізнес порталAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW