"Українська мрія": у Львові погасили поштову марку, присвячену найбільшому літаку країниМарку присвятили найбільшому літаку АН-225 "Мрія". 

28 червня, у День Конституції України,"Укрпошта" ввела в обіг чергову поштову марку "Українська Мрія". Її спецпогашення відбулось у багатьох міста, зокрема - у Львові. Про це повідомили у пресслужбі Львівської ОВА.

Марку присвятили найбільшому та найпотужнішому літаку АН-225 «Мрія». Цей літак був гордістю України, однак на початку війни росіяни обстріляли аеропорт міста Гостомель і разом з ним знищили "Мрію".

"Основою зображення став малюнок 11-річної Софії Кравчук із міста Любомль Волинської області. Саме її робота стала призером Всеукраїнського конкурсу малюнків та фотографій "Що для мене Україна?", який відбувся торік в межах відзначення 30-річчя Незалежності України", - йдеться у повідомленні.

Загальний тираж марок складає 3 мільйони примірників. На полях аркуша надруковано написи: "УКРАЇНСЬКА МРІЯ", UKRAINIAN DREAM.

"Українська мрія": у Львові відбулося спецпогашення поштової марки, присвяченої найбільшому літаку країни
Фото: пресслужби Львівської ОВА"Українська мрія": у Львові відбулося спецпогашення поштової марки, присвяченої найбільшому літаку країни
Фото: пресслужби Львівської ОВА

Читайте також: День Конституції у Львові: у центрі міста діти склали карту України з пазлів, - ФОТО

Фото на головній: Львівської ОВА AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW