У власність Кам’янця повернули землі вартістю майже 1 мільйон гривеньНа виконання рішень судів, винесених за результатами розгляду позовів Кам’янець-Подільської окружної прокуратури, до комунальної власності повернуто три земельні ділянки, інформують в обласній прокуратурі.

З порушенням вимог законодавства право власності на вказані 0,3 га землі житлової та громадської забудови зареєстровано за трьома мешканцями міста Кам’янця-Подільського. Повідомляє пресслужба Хмельницької обласної прокуратури.

У суді прокурори довели, що реєстрація права власності відбулась без необхідного рішення міської ради про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, а землі загальною вартістю майже 1 млн грн підлягають витребуванню з незаконного володіння.

Окрім того, за процесуального керівництва окружної прокуратури здійснюється досудове розслідування кримінального провадження за фактами підроблення та використання підроблених документів з метою реєстрації права приватної власності на ділянки та шахрайського заволодіння ними.

Читайте також:"Освіта в умовах війни: коли розпочнеться навчальний рік".AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW