На Одещині засудили та оштрафували двох браконьєрів,- ФОТОНа Одещині засудили двох браконьєрів. За незаконне зайняття рибним промислом суд призначив кожному з них покарання у вигляді штрафу в розмірі 17 тисяч гривень та відшкодування завданих сільській громаді матеріальних збитків в розмірі понад шістсот тисяч гривень.

Про це повідомили у пресслужбі ГУНП.

Двох односельців викрили на річці Савранка, де вони сітками виловили близько чотирьохсот одиниць цінних видів риби. Дозвільних документів на рибальство в період нересту спільники не мали.

Незаконний улов, сітки і човен у браконьєрів були вилучені, їхні дії слідчі кваліфікували за частиною 1 статті 249 (незаконне зайняття рибним добувним промислом, якщо воно заподіяло істотну шкоду) Кримінального кодексу України.

Суд, розглянувши обвинувальні акти і матеріали кримінального провадження, які надійшли з поліції, засудив обвинувачених до сплати штрафу. Крім того вони повинні відшкодувати судові витрати та завдані сільській громаді матеріальні збитки в розмірі понад шістсот тисяч гривень.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW