Вперше з білорусі ворог застосував проти України дальні бомбардувальники Ту-22М3російські війська вночі випустили понад півсотні ракет різних типів - повітряного, морського та наземного базування по території України. 

25 червня вночі російські війська завдали масованого ракетного удару по території України. Загалом було випущено понад півсотні ракет різних типів: повітряного, морського та наземного базування. Про це повідомили на фейсбук-сторінці Командування повітряних сил ЗСУ.

"Вперше з території Білорусі ворог застосував проти України дальні бомбардувальники Ту-22М3. А також відновив застосування оперативно-тактичних комплексів "Іскандер" з цієї країни", - йдеться у повідомленні.

Крилаті ракети "Калібр" морського базування в основному було направлено по цілях на Заході України. На північному напрямку із літаків Ту-22М3 противник застосовував ракети Х-22, а також ракети наземного базування з оперативно-тактичних комплексів  - "Іскандер" та "Точка-У".

На південному напрямку окупанти застосували ракети "ОНІКС" оперативно-тактично комплексу "Бастіон".

"Ракети Х-22, "Онікс", "Іскандер" є надзвичайно складними цілями для комплексів протиповітряної оборони, що знаходяться на озброєнні українських Повітряних Сил. Адже швидкість ракет "Онікс" та Х-22 становить понад 3000 км/год. А ракети ОТРК "Іскандер" летять по балістичній траєкторії. Їх ураження є нетиповим і вкрай складним завданням для наявних в Україні засобів ППО", - додало командування Повітряних сил ЗСУ.

Частина ракет окупантів була збита засобами протиповітряної оборони Збройних Сил України.

Читайте також: Ситуація на фронті україно-російської війни

Фото на головній: з відкритих джерелAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW