У Львові лікарі провели операцію 70-річній жінці з Херсона, яку побили окупантиОкупанти побили 70-річну журналістку та волонтерку з Херсона, яка відмовилася віддавати український паспорт загарбникам. 

25 червня у пресслужбі Львівської міськради повідомили, що львівські лікарі провели складну операцію 70-річній журналістці та волонтерці з Херсона Тетяні Антонюк, щоб зберегти їй здатність ходити.

Журналістка і волонтерка з Херсона могла втратити здатність ходити, коли не віддала окупантам свій український паспорт. Її жорстоко побили окупанти. Напівпритомна жінка із переломом хребта ледь змогла добратись до автівки і втекти з ворожого блокпосту. Уже понад місяць жінка перебуває у лікарні святого Луки Першого медичного об'єднання Львова.

До травня пані Тетяна категорично відмовлялася покидати окупований Херсон. Виїхати згодилася лише після вмовлянь чоловіка, який воює в ЗСУ і дуже переживав за її безпеку. Авто, яким жінка виїздила з сусідами, зупинили на ворожому блокпості. Окупанти відібрали у них всі цінні речі. Коли Тетяна відмовилася віддавати українського паспорта - почали лупцювати. Втекти їй вдалося дивом

"Евакуаційним потягом у важкому стані вона дісталася до Львова, де була госпіталізована до лікарні святого Луки. Обстеження показало перелом хребта та сильні забої голови. Жінка частково втратила слух і не могла рухатися без сторонньої допомоги. Аби Тетяна ходила, нашим нейрохірургам довелося зробили складну вертебропластику, іншими словами - ввести у зламану ділянку спеціальний кістковий цемент. Операція минула успішно.

Пацієнтка вже підводиться з ліжка і налаштована рішуче. Каже, що лікуватися довго не буде, адже відлежуватися нема часу - потрібно волонтерити", - розповіли у Першому медоб’єднанні Львова.

Львівські лікарі провели складну операцію журналістці та волонтерці з Херсона, щоб зберегти їй здатність ходити, Фото: пресслужби Львівської міськради

Читайте також: Як минула доба на Львівщині: ситуація станом на 25 червня

Фото на головній: Першого медичного об'єднанняAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW