Українські військові звільнятимуть усю територію країни від російських загарбників, включно з Кримом, - РезніковУкраїнські військові звільнятимуть усю територію країни від російських загарбників, включно з Кримом.

Про це в інтерв’ю американському телеканалу CNN заявив міністр оборони України Олексій Резніков, передає Укрінформ.

«Ми збираємося звільняти всі наші території, всю територію, включно з Кримом. Звільнення Криму є стратегічною ціллю для України, тому що це українська територія. Але ми будемо рухатися крок за кроком», - сказав він.

За його словами, першим кроком у цьому процесі стане стабілізація ситуації на полі бою, коли російські війська більше не зможуть просуватися вперед.

Другий етап полягатиме у відкиданні росіян на позиції перед вторгненням 24 лютого.

Резніков наголосив, що лише на третьому етапі Київ обговорюватиме з партнерами України, як звільняти українські території, включаючи Крим.

На запитання, чи спроба України повернути тимчасово окупований росією Крим військовими засобами ще більше не спровокує росію, яка вважає Крим частиною рф, він відповів, що така думка не розглядається.

«Це не має значення. Тому що росіяни побачать це в Херсоні, вони побачать це в Запоріжжі, вони побачать це і в Маріуполі… що це українські землі, а Крим - теж українська земля, незважаючи ні на що», - сказав Резніков.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW