У Львові перевіряють укриття шкіл, щоб із 1 вересня учні могли повернутися за партиТриває перевірка укриттів у школах Львівської міської територіальної громади.

Станом на 16 червня у Львівській міській територіальній громаді перевіряють укриття всіх навчальних закладів, щоб із 1 вересня всі школярі повернулись до очного навчання. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міськради. 

"Зараз перед нами стоїть завдання підготувати всі 127 шкіл Львівської МТГ до очного навчання з 1 вересня. Головна умова повернення до навчання в школах - безпека учнів.

Було сформовано 3 робочі групи із представників управління надзвичайних ситуацій, управління освіти, районних адміністрацій та директорів навчальних закладів. До кінця цього тижня вони перевіряють укриття усіх закладів освіти, а наступного тижня ми будемо мати розуміння, де і що потрібно зробити", – розповів розповів керівник департаменту гуманітарної політики Львова Євген Бойко.

Відповідні робочі групи були сформовані, щоб за результатами обстеження подали інформацію про те, скільки коштів потрібно для приведення того чи іншого укриття до належного стану.

Читайте також: Як минула доба у Львові та області: головне станом на ранок 16 червня

Фото на головній: Романа БалукаAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW