росія запустила ракети по Західних регіонах України: є руйнування та потерпіліСьогодні, 14 червня, коли по всій Україні оголосили тривогу, росія запустила ракети по західних областях. Вибухи пролунали щонайменше у Тернопільській, Львівській та Хмельницькій областях, повідомляє редакція.

"За попередньою інформацією, сьогодні, під час повітряної тривоги, сили протиповітряної оборони збили ворожу ракету. Уламки впали в полі, пошкоджень споруд немає", - написав очільник Хмельницької ОВА Сергій Гамалій в своєму Telegram.

За його словами, зараз здійснюється пошук місця падіння уламків збитої ракети. Попередньо, жертв та руйнувань немає. Інформація уточнюється.

Про атаку Тернопільщини повідомив її керівник Труш.

"За попередньою інформацією, щойно сили ППО спрацювали по кількох ворожих ракетах над Тернопільщиною. Спеціалісти виїхали на місця вибухів. Попередньо - жертв та руйнувань немає, інформація уточнюється", - написав він в своєму Telegram.

Сьогодні в Івано-Франківській області також було збито ракету. 

«Сьогодні під час повітряної тривоги, яка тривала з 12.41 до 13.54, на території нашої області сили ППО збили російську ракету. На щастя, обійшлося без жертв та пошкоджень інфраструктури», - повідомила голова ОВ Світлана Онищук..

Гірша ситуація на Львівщині. Голова ОВА Максим Козицький розповів, що над Золочевом сили ППО збили ракету. Внаслідок падіння ракети пошкоджень зазнав об'єкт цивільної інфраструктури.

"Уламки ракети впали на цегельню. Наразі відомо, що постраждали четверо людей. Серед них одна дитина. Стан постраждалих лікарі оцінюють як легкий та середньої важкості", - заявив керівник області.

Він додав, що запускали ракету з південно-східного напрямку.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW