Запорізькі волонтери роблять із старих перегонових авто бойові баггі, - ФОТОНа підприємстві, де зараз роблять бойові авто, до війни робили катамарани, каяки та катали людей на водних атракціонах. 

Сьогодні волонтери віддали військовим автомобіль, який раніше брав участь у гонках, а нині - буде виконувати спеціальні тактичні завдання на фронті.

Далі - в репортажі 061. 

"Це справжній спортивний автомобіль. Тут правильний мотор та інші речі. Вона буде гідно виконувати завдання", - говорить власник підприємства, волонтер Володимир. 

Він каже, що головне, аби військові могли швидко сісти в авто.

"Ми прибрали все зайве, зробили додаткові сидіння аби можна було відстрілюватись. Можна причіп за собою возити, можна кулемет", - говорить волонтер. 

Над переробкою авто працювало 9 людей, роботи тривали близько двох тижнів. 

Військовий (позивний "Мамай"), який сьогодні приїхав аби забрати авто, говорить, що вперше сів за кермо справжньої спортивної автівки. Каже, що волонтери зробили дуже гарну бойову машину, яка буде виконувати спеціальні тактичні завдання.

Волонтери говорять, що хочуть робити по одній бойовій автівці на два тижні. Більше того, планують розпочати виробництво бойових баггі з "нуля".

"Ми шукаємо автомобілі і будемо їх перетворювати та бойові. Вони маневрові і автомобілі - це те, що необхідно нашим військовим для виконання бойових завдань", - додав волонтер Рудольф.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW