В Ужгороді поховали двох Героїв, що загинули за УкраїнуДвох захисників України з Ужгорода – Сергія Петровича Далекорея та Ігоря Леонідовича Бринзанського сьогодні, 8 червня, поховали на Пагорбі Слави.

37-річний старший солдат Сергій Далекорей – випускник ужгородської школи №9, училища №5, де здобув фах автослюсара, один час працював на «Джейбілі». У 2016 році пішов добровольцем у зону АТО, у 2020 році закінчився контракт його служби у Збройних Силах. Із початком повномасштабного вторгнення знову пішов захищати Україну, був поранений, але після лікування знову повернувся  в стрій. Загинув 31 травня у місті Соледар на Донеччині. У нього залишилися батьки.

44-річний молодший сержант Ігор Бринзанський теж служив за контрактом, загинув 5 червня у Донецькій області. У нього залишилися дружина, син, дві доньки, мама, сестра, два брати.

Чин похорону відбувся на площі Народній біля набережної Незалежності, вклонитися і подякувати Героям прийшли багато ужгородців, військових, представників обласної, міської та районної влади.

Світла пам’ять захисникам України!

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW