В Одесі затримали ймовірну зрадницю, яка співпрацювала з рф, - ВІДЕОПротягом минулої доби патрульні відпрацювали 906 викликів. Перевірено 54 підозрілих осіб. До відділень поліції доставили 7 порушників комендантської години. Виявлено 6 нетверезих водіїв. Ніч в Одесі та області пройшла під звуки повітряної тривоги.

Про це повідомила спікер патрульної поліції Одеси Алла Марченко.

Вчора, 7 червня, в Київському районі біля одного з пляжів патрульні затримали жінку, яка фотографувала лінію узбережжя, а також пляжі, на яких встановлено таблички про заборону.

"Жінка поводила себе зухвало. Постійно нервувала. На питання відповіді надати не могла. Під час огляду телефону жінки було знайдено фотографії зруйнованих будинків після обстрілів, а також активне спілкування з абонентами країни-агресора", - розповіла спікер патрульної поліції.

Також Алла Марченко зробила акцент на домашньому насильстві. За її словами, цієї ночі патрульні тричі виїжджали на відповідні виклики.

Правоохоронці наголошують, що тема домашнього насильства навіть під час війни не стає менш важливою.

"Всі необхідні органи продовжують працювати, щоб надати допомогу та підтримку жертвам домашнього насильства", - підкреслила Марченко.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW