Окупанти розповсюджують фейк про припинення послуг українських мобільних операторів у Запорізькій областіУкраїнські мобільні оператори не припиняють свою роботу на тимчасово окупованих територіях Запорізької області. 

Про це повідомляє 061 з посиланням на ЗОВА. 

Російські окупанти почали розповсюджувати інформацію про припинення роботи українських мобільних операторів на тимчасово окупованих територіях Запорізької області. Жителям області почали надходити відповідні SMS-повідомлення. Ця інформація не відповідає дійсності. Мобільні оператори продовжують свою роботу і проводять роботи з відновлення стабільного зв’язкку. 

“З’явилась інформація про нібито прийняте рішення Ради національної безпеки та оборони України про припинення надання послуг мобільного зв’язку та про згортання діяльності вітчизняних мобільних операторів на тимчасово окупованих територіях Запорізької області. Дана інформація є провокацією, фейком, вона не відповідає дійсності. Мета її розповсюдження - дезінформувати населення тимчасово захоплених територій. Жодних рішень такого змісту не приймалося”, - заявив начальник управління транспорту і зв’язку ЗОВА Роман Пісарев. 

Раніше 061 повідомляв, що у Мелітополі російські окупанти залякують працівників залізниці.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб не пропустити важливі новини міста та області.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW