На "розмінованому" пляжі Маріуполя підірвалися двоє цивільних, зокрема 8-річна дитина3 червня на пляжі “Песчаний” в Маріуполі двоє людей загинули внаслідок вибуху міни, один із них — 8-річний хлопчик. Окупаційна влада міста наголошувала, що пляжі розміновані й відкриті до відвідування.

Як повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко, пляж “Песчаний” - пляж що примикає к Маріупольському порту і який так показово роботами -мінерами на камеру було розміновано окупантами. Після цього розмінування “голова окупаційної адміністрації Маріуполя” Костянтин Іващенко наголосив що пляжі розміновано і відкрито до відвідування. Наслідок - дві смерті маріупольців.

- Ми отримали підтвердження від наших джерел з кола окупаційної влади, що дійсно в п’ятницю 3 червня на пляжі "Песчаний" двоє людей загинуло через вибух міни. Один із загиблих — хлопчик 8 років, - написав радник мера.

Він зазначив, що попри це, окупаційна влада міста разом з пропагандистами продовжує закликати людей відвідувати пляжі.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW