На Херсонщині росіяни намагались повернути втрачені позиції, - ОК ПівденьНа півдні України окупанти продовжують ведення бойових дій на рубіжах, де вони закріпилися.

Поточна оперативна обстановка на Півдні України від представника оперативного командування "Південь".

Парою гелікоптерів Ка-52 росіяни нанесли удар по позиціях українських воїнів з метою вогневого та психологічного тиску, а пізніше, за підтримки БТРів та танків намагався відновити свої втрачені позиції на напрямку Сухого Ставка й Лозового на Херсонщині. Як результат – нами уражено 6 БТР і танк Т-72. Не маючи шансу на успіх, ворог повернувся на вихідні невигідні позиції.

Нашими ракетно-артилерійськими підрозділами виконано 130 вогневих завдань. Авіацією двічі нанесено удари по опорному пункту та скупченню ворога.

Підтверджені втрати противника складають 87 рашистів та близько 40 одиниць ворожої техніки, серед яких 4 танки, 4 гаубиці «Мста-Б» і 7 трохи меншим калібром, 2 реактивні системи залпового вогню «Ураган» і «Град», 9 одиниць броньованої та 9 – автомобільної техніки, при чому 2 завантажені боєкомплектом. Додатково знищено ще 2 ворожих польові склади боєприпасів.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW