Тернопільські артилеристи вже освоїли нові американські гаубиціАмериканські гаубиці M777, які Збройні сили України отримали в рамках військової допомоги США, вже ефективно допомагають українським захисникам на передовій. ефективність нової зброї на війні оцінили вже і тернопільські військові.

Українські артилеристи пройшли закордонні курси, швидко освоїли техніку і тепер дивують навіть натовських колег. На фотографіях – бойова робота батареї звитяжної 44-тої бригади з Тернополя, яка у складі угруповання Об’єднаних сил знищує ворожі цілі і надає потужну вогневу підтримку механізованим і мотопіхотним підрозділам на сході, пишуть "Тернополяни".

"У західних арміях в обслуговуванні і ремонті коштовної зброї звикли покладатися на спеціальні інженерні команди, а наші талановиті хлопці швидко усувають майже всі можливі несправності власними силами прямо на позиціях і продовжують вдень і вночі безупинно зупиняти ворога", – розповідає командир української батареї.

У Міноборони підкреслили, що американські гаубиці M777 володіють надзвичайно високою точністю. Сучасна гармата з дальністю пострілу понад 30 км перевершує зразки ствольної артилерії рф.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW