З'явились деталі розстрілу окупантами подружжя у ВисокопілліЗ'явились деталі загибелі подружжя з Високопілля від рук російських окупантів.

Про це розповіла Голова Високопільської громади Ганна Шостак-Кучмяк розповіла Центру журналістських розслідувань.

О 7.30 ранку подружжя Ланевичів були у себе в подвір’ї.

«Повз йшли п’яні «днрівці» і, мабуть, шукали на свою голову пригод. Увірвалися до них і застрелили – спочатку Сергія, а потім Світлану. Стріляли впритул, на очах у старенької матері Світлани. Це вбивство шокувало і обурило всю громаду. Місцеві допомогли організувати похорон», – повідомила Ганна Шостак-Кучмяк.

Жителі Високопілля розповідають, що Сергій і Світлана Ланевичі були щасливим подружжям. Чоловік раніше займав посаду начальника управління праці та соцзахисту населення Високопільської райдержадміністрації, а після адміністративної реформи 2020 року не працював. Виїхати на підконтрольну уряду України  територію вони не змогли: у Високопіллі залишались старенькі і важко хворі батьки. 

«Жодних причин для їхнього вбивства не було. Мабуть, окупанти просто відчувають свою швидку кончину, що їх скоро виб’ють з нашої громади і Херсонщини, тому вони просто вбивають мирних людей заради забави. Дуже боляче», – сказала Ганна Шостак-Кучмяк.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW