Співробітники Національної поліції України в Маріуполі переходять на бік ворога, - ВІДЕООкупанти виклали в мережу відео, на якому записали короткі інтерв’ю з працівниками Національної поліції, які працювали в Маріуполі. Вони стоять у черзі, щоб перейти на бік окупантів і розпочати роботу.

Деякі співробітники демонструють відверте нерозуміння і байдужість до того, що відбувається в їх країні, а такого поняття, як присяга, для деяких взагалі не існує.

Наприклад, молода жінка каже, що у неї квартира, вона залишається, бо у неї квартира, і хоче працювати до пенсії. 

Інші співробітники жаліються, що їх всіх покинули. Не евакуювали, не розказали, куди треба їхати і що робити.

Серед колишніх очільників Нацполу Донеччини відреагував лише В’ячеслав Аброськін. Він написав ось що: 

«Дивлюся це відео і мені становиться соромно, соромно за  частину рядового  складу поліції, соромно за колишніх міліціантів, яки перейшли на бік окупантів, але більше всього мені соромно за керівний склад ГУНП Донецької області, який втік 25.02., кинув свій особовий склад.

Дивлюся на будівлю ГУНП на проспекті Нахімова і думаю — я створив його, там моє життя під час війни 2014-2018 рр., там кожен стул в залі підібраний мною, двері, вікна, дерева, ковані вироби— все це я робив для них; вони кинули все, але головне,  вони зрадили звичайних маріупольців. 

Нема вибачення ні тим, хто перейшов на бік окупантів, ні тим, хто все кинув», - написав Аброськін. AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW