115 співробітників Росгвардії, які відмовилися їхати в Україну програли суд. Омонівці та військові також проти війниЯк повідомляє телеграм-канал російського журналіста Іллі Варламова, який критикує дії Путіна, в Росії чоловіки відмовляються йти на війну з Україною.

Військові росіяни, яких звільнили, навіть позиваються до суду. Мова про більше сотні справ, які були програні.

Ще в лютому місяці перші випадки стали відомі журналістам. Наразі вже 115 судових справ отримали відповідь суду. Все вказує на те, що на росіян тиснуть через відмову приймати участь у безглуздій війні Путіна. 

Раніше голова «Агори» Павло Чиков повідомив, що у 17 російських містах та регіонах були випадки, коли військовослужбовці та співробітники Росгвардії відмовлялися перетинати кордон з Україною – це Краснодар, Владикавказ, Нальчик, Черкеськ, Самара, Підмосков'я, Великий Новгород, Сімферополь , Ставрополь, Абакан, Псков, Оренбург, Улан-Уде, Петербург, Смоленськ.

«Всі повідомляють про тиск, загрози кримінальними справами, всіх звільняють, документи на руки не дають», - пише Чиков. Про яку кількість людей йдеться, він не уточнив.

Про перший такий випадок стало відомо наприкінці лютого, тоді Чіков розповів про 12 бійців ОМОНу в Краснодарі. Адвокат Михайло Беньяш, який працює у цій справі, повідомляв, що матеріали справи містять держтаємницю.

На початку квітня інтернет-видання Хакасії «Новий Фокус» повідомило про 11 «відмовників» серед бійців місцевого ОМОНу. Через кілька днів "Псковська губернія" повідомила, що близько 60 місцевих військовослужбовців відмовилися перетинати кордон з Україною.

І ось вже у травні місяці військовий суд у Нальчику визнав законним звільнення 115 співробітників Росгвардії, які відмовилися їхати в Україну, та відмовив їм у задоволенні позову до військової частини, повідомляється на сайті суду.

Суд встановив, що силовики у складі свого підрозділу «самовільно відмовилися виконувати службове завдання та колективно вибули за власною ініціативою до постійного місця служби», повідомляє «Інтерфакс» із посиланням на прес-службу суду.

На засіданні, за даними агентства, допитали посадових осіб Росгвардії як свідків, а також досліджували «накази про залучення позивачів до виконання службового завдання, складені щодо них протоколи про грубі дисциплінарні провини та інші необхідні документи».AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW