"Руський воєнний корабель ВСЬО": в Україні починають продаж нових марокСьогодні, 23 травня "Укрпошта" починає продаж нових марок "Руський воєнний корабель ВСЬО". Вони продаватимуться з 14:00 в 1,5 тис. відділень по всій країні. Та з самого ранку біля головного відділення "Укрпошти" в Києві вже вишикувалася велика черга.

Про це повідомив керівник "Укрпошти" Ігор Смілянський.

"1. Урочисті погашення по всій країні з ранку до 14:00. Враховуючи заходи безпеки та участь почесних гостей, деталі заходів та місце публічно не розголошуємо завчасно.

2. З 14:00 марки будуть продаватись в 1500 відділень Укрпошта по всій країні до рівня райцентрів. Ліміт - 2 блоки по 3 марки на клієнта без виключень. В селах поки ні. Це пізніше. Лише на перший тиждень ми даємо у відділення 1 мільйон марок, тобто стільки, скільки всього було марки "Корабель НА". Що буде, якщо продамо все за день? Дамо ще 1 мільйон марок орієнтовно 27 травня. Теж оголосимо завчасно. Потім ще мільйон і тп.

3. 1.5 мільйона марок + мерч (майки, світшоти та магніти) будуть продаватись на 6 Інтернет-майданчиках. 4 українських майданчика стартують 24 травня, міжнародні 25-27 травня. Назви та посилання дамо ввечері 23 травня", - написав він.

Зазначимо, що день відкриття продажів - знаковий. Сьогодні рівно 40 днів із моменту затоплення крейсера "москва". А також в Україні відзначають день морської піхоти.

"Руський воєнний корабель ВСЬО": в Україні починають продаж нових марок, фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW