Розселення переселенців, черги на кордонах та загроза ракетного удару: головні новини Львівщини станом на 23 травняГоловні новини на Львівщині станом на ранок 23 травня. 

Як повідомив голова Львівської військової адміністрації Максим Козицький, 22 та 23 травня на Львівщині сирени двічі сповіщали про загрозу ракетного удару. 22 травня о 13:49 була загроза удару ракетами з акваторії Чорноо моря, а 23 травня о 2:00 - загроза удару з території Білорусі. 

До того ж за минулу добу уобласті розселили ще 71 людину з інших регіонів України, де тривають бойові дії.

На всіх переходах Львівщини кордон на виїзд за добу перетнули понад 15 тисяч осіб. Через західний кордон з України виїхали 32 тисячі людей. Повернулися – 44 тисячі громадян України.

На пунктах пропуску є черги із транспортних засобів: «Рава-Руська» – вантажівки в обох напрямках; «Грушів» та «Смільниця» – легкові автомобілі на в'їзд; «Краківець» та «Шегині» – легкові автомобілі на в'їзд, вантажівки по обидві сторони кордону. Також у Шегинях автобуси на в'їзд.

Поліція опрацювала 1272 звернення щодо підозрілих людей та об’єктів.

Читайте також: 22 травня на Львівщині були дві загрози ракетного удару з Чорного моря та Білорусі: подробиціAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW