На майже 40 млн грн заподіяв державі збитків - на Житомирщині директора товариства підозрюють у незаконному видобутку габроЗа процесуального керівництва Хорошівського відділу Коростишівської окружної прокуратури, на підставі зібраних слідством доказів, директору приватного товариства повідомлено про підозру у незаконному видобуванні корисної копалини, вчиненому службовою особою з використанням свого службового становища, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 4 ст. 240 КК України).

Слідством установлено, що директор товариства організував незаконне видобування габро у промислових масштабах на території Хорошівської ОТГ.

Читайте також: На Житомирщині медики прооперували хлопчину, який упав із саморобної гойдалки-тарзанки

Зокрема, маючи дозвіл на видобування каменю у чітко встановлених межах, він не зупинився на розробці одного кар’єра, натомість самовільно організував розробку ще двох кар’єрів поза межами земельної ділянки, відведеної для видобування корисної копалини загальнодержавного значення.

Застосовуючи значний арсенал спецтехніки, протягом тривалого часу (2018-2021рр) фігурант справи незаконно видобув майже 9400 м3 габро.

Як встановлено інженерно-екологічною експертизою, самовільним видобутком підозрюваний заподіяв державним інтересам збитків на майже 40 млн грн.

Джерело: Житомирська обласна прокуратура

Читайте також: Знову незаконна порубка дерев на Житомирщині?

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, ще більше оперативної інформації тут:

  • Telegram
  • Instagram
  • Facebook
На майже 40 млн грн заподіяв державі збитків - на Житомирщині директора товариства підозрюють у незаконному видобутку габро, фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW