У Харкові задля підготовки до опалювального сезону від гарячого водопостачання тимчасово відключили 1080 будинків«Харківські теплові мережі» готують до осінньо-зимового сезону житловий фонд.

Як повідомили на підприємстві, на сьогодні основні роботи заплановані на внутрішньоквартальних та внутрішньобудинкових мережах.

Бригади усувають дефекти та монтують нові трубопроводи опалення та гарячої води у Новобаварському, Шевченківському, Холодногірському, Немишлянському та Індустріальному районах. В рамках підготовки до опалювального сезону від гарячого водопостачання тимчасово відключено 1080 будинків.

«Особливу увагу співробітники підприємства приділяють внутрішньобудинковим системам. На вул. Космічної міняють труби, які подають гарячу воду до п'яти будинків. Також мережі гарячої води оновлюють на вул. Іллінської, вул. Холодногірський, вул. Ощепкова, вул. Верстатобудівною», - зазначили у КП.

Крім того, комунальники вже завершили роботи із відновлення ізоляції труб центрального опалення на пр. Архітектора Альошина. Також виконують ремонтно-відновлювальні роботи на транзитних трубопроводах, що проходять через підвальні приміщення на вул. Ахсарова та ін. Перемоги.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW