Попри сигнали тривоги, на Дніпропетровщині сьогодні «прильотів» не зафіксовано, - заступник керівника ради оборони областіНа жаль, маємо трагічну звістку з Синельниківського району: там внаслідок вибуху боєприпасу від касетного снаряду загинув хлопчик. Дитина знайшла небезпечний предмет і принесла його додому. Вибухівка здетонувала, від отриманих травм хлопчик загинув.

Про це повідомив голова Дніпропетровської обласної ради, заступник керівника ради оборони області Микола Лукашук.

Закликаю громадян: розкажіть своїм дітям про небезпеку, яку несуть боєприпаси. Поясніть малечі, що до рук брати нічого не можна. Якщо ви самі знайшли вибухівку – телефонуйте до ДСНС та до поліції. Не випробовуйте свою вдачу, не думайте, що з вами трагедії не станеться. Протягом сімдесяти чотирьох днів війни ворог неодноразово обстрілював Криворізький та Синельниківський райони, які межують із зоною бойових дій. Нині тамтешні землі засіяні касетними боєприпасами. Рятувальники розміновують території, але це справа не одного дня. До того ж обстріли можуть повторюватися. Тож легковажність може коштувати життя.

Щодо безпекової ситуації: наразі російських окупаційних військ на території Дніпропетровщини немає. Попри сигнали тривоги, які вмикалися кілька разів, в області сьогодні «прильотів» не зафіксовано.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW