В Україну на один день завітає літо: прогноз погоди на 12 травняЛіто завтра зробить в Україні попередню свою презентацію. Температура повітря протягом дня підніметься до +22+29 градусів. У східних областях та в прибережних районах буде на кілька градусів нижче, але також тепло, +18+22 градуси.

Про це повідомляє редакція. 

Синоптокиня Наталка Діденко повідомляє, що весна пручатиметься і відстоюватиме своє право на календар сильним вітром - завтра пориви південно-західного вітру досягатимуть штормових 15-20 метрів за секунду у більшості областей України.

Вночі та вранці в Україні 12-го травня переважатиме суха погода, проте вже вдень з'являться грозові дощі в західних областях і до вечора четверга опади поширяться на увесь Захід та Північ.

У зоні атмосферного фронту, який принесе дощі, спостерігатимуться досить значні температурні контрасти, тому ймовірність гроз висока - уважно прислухайтеся до грому і не лякайтеся його.

У східних областях, центральних та у південній частині України завтра дощі малоймовірні.

У Києві 12-го травня очікується вітряна спекотна погода. Протягом дня ймовірно до +26+28 градусів. 

Південно-західний вітер може досягати сильних поривів.

Більшу частину найближчої доби дощу не буде, а вже в четвер ввечері добереться у столицю атмосферний фронт і принесе короткочасні грозові дощі.

Вранці у Дніпрі погода буде ясною, вдень з'являться хмари, але ввечері від них не залишиться й сліду. Без опадів.

В Україну на один день завітає літо: прогноз погоди на 12 травня, фото-1

За останні 130 років 12 травня спостерігалась максимальна температура повітря +32.0° у 1996 році, а мінімальна 2.9° у 1918.

Увесь день у Мелітополі небо буде ясним, й хмари не затьмарять його до кінця дня. Без опадів.

В Україну на один день завітає літо: прогноз погоди на 12 травня, фото-2

За останні 130 років у цей день спостерігалася максимальна температура повітря +30.6° у 2003 році, а мінімальна 4.4° у 1950. 

Наталка Діденко зауважила, що такий високий стрибок у літо буде короткочасним і вже з п'ятниці температура повітря почне поступово знижуватися до помірних значень. 

Такі температурні стрибки, сильний вітер, коливання атмосферного тиску через переміщення атмосферного фронту можуть спричинити загострення судинних недуг, стрибки артеріального тиску, мігрені, загальна слабкість - прислухайтеся до себе, простежте за близькими старшими людьми.

Народний прогноз погоди: Це день пам'яті дев'яти мучеників Кизичеських. Мученики вважаються в народі як тлумачі сновидінь і захисники від віспи. 12 травня практикувався такий звичай: якщо опівдні вийти на дорогу і підставити обличчя теплому вітру, то "здоров'я прибавиться на цілий рік". Наші пращури помітили, що ясний схід сонця у цей день обіцяє хороше літо.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW