На окупованих територіях Миколаївщини паралельно із нав’язуванням ідеології «руського миру» продовжується мародерствоСитуація в півдні України  залишається стабільно напруженою.

Як повідомляє оперативне командування Південь, ворог не веде активних наступальних дій на лінії зіткнення, акумулює сили та намагається відновити уражену техніку.

Водночас, на окупованих територіях Херсонщини та Миколаївщини паралельно із нав’язуванням ідеології «руського миру» продовжується тотальне мародерство окупаційної влади. Зерно, техніку, майно, людей окупанти викрадають, вивозять до росії. Виявлених активістів проукраїнської позиції катують, а за відмову співпрацювати – розстрілюють.

Виїзди з населених пунктів, що перебувають під рашистами, заблоковано.

Не маючи підтримки населення, окупанти тиснуть погрозами і брехнею про встановлену вже владу над всім півднем України.

 На Одещині з метою захисту цивільних осіб, військових та цивільних об’єктів від нападу; виявлення та знешкодження диверсійних груп рф; відпрацювання інших завдань, продовжуються контрдиверсійні заходи. В прикордонних з Придністров’ям районах обстановка стабільна і контрольована.

 Корабельне угруповання ворога продовжує контролювати північно-західну частину Чорного моря, блокувати судноплавство та погрожувати ракетними ударами з моря. Також високою залишається імовірність атак стратегічною авіацією.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW