На Кінбурні тривають пожежі: окупанти не дозволяють рятувальникам загасити вогоньНа Кінбурнській косі продовжують палати ліси. Під загрозою села Геройське та Іванівка Херсонської області. Ситуація ускладнюється тим, що російські окупанти не дозволяли рятувальникам гасити вогонь, тому місцевих жителів закликають самоорганізуватися та бути готовими надати допомогу.

Як повідомляє ТРК “Март”, про це розповів голова Чулаковської об’єднаної територіальної громади Олександр Мусієнко.

Пожежі тривають вже понад тиждень. Олександр Мусієнко повідомляє, що у Чулаківській громаді загалом 13 сіл, біля лісу знаходиться половина. Він зазначає, що біля сіл Іванівка та Геройське постійні пожежі, у Геройському вогонь добирався до будинків, місцеві жителі організувалися разом із працівниками лісгоспу на боротьбу з вогнем, оскільки рятувальників немає. Але російські військові не дозволили ліквідувати пожежу.

Нині у громаді вирішують питання для того, щоб у лісництва була технічна така можливість – запас дизпалива та бензину для пожежної машини та тракторів.

- Звичайно, у тимчасовій окупації нам мало хто може допомогти, тому потрібно бути самоорганізованими та готовими будь-якої миті надати допомогу у локалізації пожежі. Те, що мені вдалося зробити це забезпечити лісництво пальним, 9 травня у них буде 200 літрів дизпалива та 100 літрів бензину. Далі продовжуватиму бити тривогу на рівні держави, – зазначив Олександр Мусієнко.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW