Виступати на боці окупантів - токсичність і зрада: в Запорізькій облраді засудили депутатів-зрадників, але дуже обережноНе називаючи жодного конкретного прізвища - керівництво обласної ради вирішило обійти не дуже зручні питання щодо депутатів-колаборантів, але при цьому засудити їхні дії. 

На сайті обласної ради сьогодні з’явилось звернення керівниці депутатського корпусу Олени Жук, в якому йшлося про те, що дії всіх депутатів на підтримку російських загарбників у Мелітополі, Дніпрорудному або будь-якому населеному пункті нашого краю - зрада інтересів народу, Конституції та принципів місцевого самоврядування. 

На сайті також заявили, що така поведінка неприпустима для депутата обласної ради, вимагає засудження й відповідного до Закону України покарання. 

“Ми намагаємося віднайти можливі шляхи для комунікації з кожною громадою області, об’єднуємо зусилля з міжнародними партнерами, підтримуємо Збройні сили України й віримо у перемогу нашої держави. Поодинокі ганебні випадки не зламають цю віру”, - цитує Олену Жук відділ комунікацій. 

Ймовірно мова йшла про депутатів Євгена Балицького та Миколи Пастушенко. Перший - заявив, що він “губернатор”, другого - окупанти “призначили” мером Дніпрорудного. 

Раніше повідомлялось, що окупанти викрали депутата облради Віктора Дудку, мера Дніпрорудного Євгена Матвєєва, першого заступника міського голови Енергодара Івана Самойдюка.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW