Україна змінює цілі у війні, - КулебаУкраїна змінює свої цілі у війні з росією.

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що Україна у випадку перемоги в битві за Донбас хотіла б звільнити усі свої території, окуповані росією, проте переговори також не виключив. Про це він заявив в інтерв’ю "Financial Times"

"Картина перемоги – це концепція, що розвивається. У перші місяці війни перемога для нас виглядала як відведення російських військ на позиції, які вони займали до 24 лютого, і розплата за завдані збитки.Тепер, якщо ми будемо досить сильні на військовому фронті і виграємо битву за Донбас, що буде вирішальним для подальшої динаміки війни, то, безумовно, перемога для нас у цій війні буде звільненням решти наших територій".

Кулеба сказав, що лише поразка росії дозволить Україні знову відкрити свої чорноморські порти та відновити експортну економіку. Але він також визнав, що кровопролиття може бути занадто великим, і Україні, можливо, доведеться вести переговори про врегулювання. У такому разі Київ хотів би "підійти до неминучого моменту з найсильнішими картами", сказав голова МЗС.

Кулеба сподівається, що західні партнери продовжать підтримку України й нададуть сучасну зброю для боротьби проти загарбників. Він упевнений, що союзники підтримають Україну до кінця, включно з витісненням Росії з Донбасу та Криму, оскільки саме агресія Москви дала Заходу нове відчуття мети.

За словами Кулеби, коли три місяці тому "демократія була в занепаді", а "авторитарні режими йшли в наступ", опір України "повернув США та ЄС єдність".

Читайте також: Байден підписав ленд-ліз для УкраїниAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW