Прокуратура почала розслідування за фактом ракетної атаки по Одешині на 9 травняПрокуратура розпочала розслідування за фактом рекатної атаки по Одещині вчора, 9 травня. 

Про це повідомили у відомтсві. 

За процесуального керівництва прокурорів Суворовської окружної прокуратури м. Одеси, Доброславської та Білгород-Дністровської окружних прокуратур Одеської області розпочато досудові розслідування за фактом порушення законів та звичаїв війни (ст. 438 КК України).

За даними слідства, 9 травня збройні сили рф, нехтуючи нормами міжнародного гуманітарного права, завдали масованих ракетних ударів по об’єктам цивільної та туристичної інфраструктури у Суворовському районі Одеси, Одеському та Білгород-Дністровському районах Одещини.

Від вибуху ворожої ракети на території складського приміщення у Суворовському районі один чоловік загинув та ще двоє людей отримали поранення. Внаслідок обстрілу та пожежі суттєвих руйнувань зазнали складські та адміністративні приміщення.

В результаті обстрілу Одеського району пошкоджено та зайнялося близько 1000 м кв будівлі торгово-розважального центру "Рив’єра", трьох мирних мешканців госпіталізовано до лікарні з пораненнями, загиблих немає. Вибуховою хвилею пошкоджено фасади та вікна житлових будинків поруч з місцем події.

Також ворожих атак зазнала туристична інфраструктура у Білгород-Дністровському районі. Зруйновані та пошкодженні 5 будівель бази відпочинку та будівлі малого приватного бізнесу. Внаслідок ракетної атаки троє мирних мешканців отримали множинні поранення, загиблих немає.

Будь-які військові об’єкти на даних територіях відсутні. В об’єктах нападу не зберігалось будь-якого військового спорядження та вони не використовувались у військових потребах.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW