На Луганщині через російські обстріли неможливо розібрати завали ні в Білогорівці ні в Шипілову, - ФОТО11 людей, які ховались в підвальному приміщенні в Шипіловому на Луганшині, перестали виходити на зв’язок.

Про це повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай.

Пожежні загони проводили рятувальну операцію скільки цього дозволяла безпекова ситуація.

На Луганщині через російські обстріли неможливо розібрати завали ні в Білогорівці ні в Шипілову, - ФОТО, фото-1Однак росіяни практично не зупиняють вогонь по мирних помешканнях наших жителів. Неможливо до кінця розібрати завали ані в Білогорівці, ані в Шипіловому. 8 травня 24 рази вони цілили по населенню Луганщини. У Сєвєродонецьку загинула жінка. У Білогорівці – два закарпатських волонтери. Серед постраждалих в Білогорівці, звісно, є діти. Як і поранену дитину з Привілля їх госпіталізовано до Дніпра.

На Луганщині через російські обстріли неможливо розібрати завали ні в Білогорівці ні в Шипілову, - ФОТО, фото-2Ворог продовжує нищити промисловість та об’єкти критичної інфраструктури. Ввечері втретє снарядами влучив в нафтопереробний завод.

На Луганщині через російські обстріли неможливо розібрати завали ні в Білогорівці ні в Шипілову, - ФОТО, фото-3А протягом дня росіяни зруйнували потужності Попаснянського водоканалу, які ще функціонували. Тепер води не буде ні в містах і селах, підконтрольних Уряду України, ні в окупованих в 2014 році.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW