"Так чекав прихід окупантів на Херсонщину, що... не вилазив з радісних п'янок": рашисти визначились з "директором" ДЮСШ у КаховціОкупанти остаточно визначились з ''директором" дитячо-юнацької спортивної школи в Каховці: Чебукін Борис Леонідович. Був у ДЮСШ тренером з настільного тенісу.

Про це пише у Facebook журналіст Олег батурін.

"Так чекав прихід окупантів на Херсонщині, що в перші дні війни не вилазив з радісних п'янок. Пив за "прихід асвабадітєлєй".  Допився. До "посади"", - зазначив Батурін.

"Так чекав прихід окупантів на Херсонщину, що... не вилазив з радісних п'янок": рашисти визначились з "директором" ДЮСШ у Каховці, фото-1

Допомагатиме колаборанту Чебукіну Сергій Кліменко, колишній вчитель фізкультури школи №2, який у ДЮСШ був тренером по веслуванню. Зараз колаборанти намагаються "відновити" секцію веслування на човновій станції.

Яз пояснив Батурін, під ДЮСШ перевели обидва стадіони - приватний Авангард (майно заводу електрозварювального устаткування) та Олімпійський (відділу молоді та спорту міськради, що не має відношення до освіти). А також спортивну залу в учкомбінаті, яка є державною власністю.

"Так чекав прихід окупантів на Херсонщину, що... не вилазив з радісних п'янок": рашисти визначились з "директором" ДЮСШ у Каховці, фото-2

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW