Полтавщина отримала гуманітарну допомогу від Агентства ООН у справах біженцівДо Полтавської області продовжує надходити гуманітарна допомога з-за кордону. Так, цього разу прибув гуманітарний вантаж від Агентства ООН у справах біженців.

Про це повідомили у Полтавській обласній військовій адміністрації.

Полтавщина отримала гуманітарну допомогу від Агентства ООН у справах біженців, фото-1Полтавщина отримала гуманітарну допомогу від Агентства ООН у справах біженців, фото-2

«До Полтавщини від Агентства ООН у справах біженців надійшла партія гуманітарної допомоги, яку прийняла мій заступник, координатор обласного гумштабу Катерина Рижеченко. Так, отримали 950 наборів для приготування їжі – там є металеві каструлі, кухлі й тарілки. Такий набір буде зручним для переселенців у гуртожитках, де кілька сімей готують їжу в одному харчоблоку», – зазначив начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін.

Полтавщина отримала гуманітарну допомогу від Агентства ООН у справах біженців, фото-3

Окрім того, отримали й 950 наборів із засобами гігієни. В одному наборі є зубні пасти, щітки, рушники, засоби для миття посуду, пральні порошки. Їх також роздадуть сім’ям переселенців.

На Полтавщині виплатять матеріальну допомогу онкохворим та родинам загиблих воїнівAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW