Погрози журналісту та перешкоджання проведенню відеозйомки про забудову набережної р. Тетерів – у Житомирі місцевому жителю повідомили про підозруЗа процесуального керівництва Житомирської обласної прокуратури, на підставі зібраних слідством фактів, особі повідомлено про підозру у погрозі насильством щодо журналіста під час виконання ним законної професійної діяльності та в умисному перешкоджанні здійсненню журналістом законної професійної діяльності (ч. 1 ст. 345-1, ч. 1 ст. 171 КК України).

Читайте також: На Житомирщині виявили уламки ще однієї ворожої ракети - поліція документує воєнні злочини рашистів

Слідством установлено, що кримінальне правопорушення у серпні минулого року скоїв 63-річний житомирянин.

Зокрема, під час проведення журналістом відеозйомки (https://bit.ly/3ymGntN ) про забудову приватними будинками набережної річки Тетерів у Житомирі, підозрюваний, назвавшись охоронцем приватної території, забороняв знімати сюжет. Він агресивно погрожував журналісту застосувати фізичне насильство, при цьому замахувався на нього дерев’яною палицею з металевим предметом та висловлювався нецензурною лайкою.

Таким чином фігурант справи перешкоджав журналісту виконувати свої професійні обов’язки під час відеофіксації споруджених приватних будинків на земельних ділянках у прибережній зоні.

Житомирська обласна прокуратура

Читайте також: На Житомирщині медики прооперували хлопчину, який упав із саморобної гойдалки-тарзанки

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, ще більше оперативної інформації тут:

  • Telegram
  • Instagram
  • FacebookAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW